Posaďte sa a upratovanie nechajte na nás!

Máme vytvorený vysoko kvalitný, komplexný upratovací servis s množstvom spokojných a verných zákazníkov, ktorí sú hrdou vizitkou šikovnosti gazdiniek. Poskytujeme upratovanie v Trnavskom kraji.

Ľudský rozmer gazdiniek

Iste s nami budete súhlasiť, že na ľuďoch záleží.. Sú to pracovité, skúsené, prevažne mladé ženy či mamy, ktoré sme starostlivo vybrali a overili. Slušné vystupovanie, etické správanie a čistý register trestov je pre nás samozrejmosťou.

Spoľahlivosť

Vážime si Vašu dôveru, preto vo zverenom čase Váš majetok maximálne chránime pred požiarom, vytopením, krádežou a inými škodami.

Individuálny prístup ku každej domácnosti

Vieme, že každá domácnosť je jedinečná. Rovnako ako ľudia ktorí v nej bývajú, v rôznom počte, v rôznorodom prostredí, s rôznymi domácimi miláčikmi. Trnavské gazdinky sa prispôsobia Vášmu časovému harmonogramu a zohľadnia pri upratovaní všetky individuálne požiadavky.

Ohľaduplnosť voči zariadeniu

Pre každú miestnosť vo Vašej domácnosti máme vyvinutý systém upratovania, čistenia a ošetrovania. Špeciálne sa venujeme každému povrchu, či už ide o podlahové krytiny, nábytok alebo sanitu tak, aby sme dosiahli nielen ich čistotu, ale správnou údržbou zabezpečili aj dlhú životnosť.

100% garancia kvality

Hoci za nás hovoria naše skúsenosti a referencie, kvalitu upratovania na 100% garantujeme.

Extra požiadavky

Máte ďalšie úlohy pre gazdinky, ktoré súvisia s riadnym chodom vašej domácnosti? Neváhajte nás kontaktovať, rady vám vyjdeme v ústrety.

Upratovanie domácností

Na základe skúseností s našimi zákazníkmi vieme, že každá domácnosť je jedinečná. V domácnostiach býva rôzny počet obyvateľov a domácich miláčikov.

Frekvenciu upratovania si môžete vybrať podľa vašich potrieb:

  • pravidelne: napr. 1x do týždňa, 2x do mesiaca alebo podľa vašich požiadaviek
  • jednorazovo: po kolaudácii, rekonštrukcii, remeselníkoch, maľovaní, havárii...

Dôležitá je konzultácia priamo v objekte upratovania. Prispôsobíme na mieru zoznam úkonov. Následne vám pripravíme cenovú ponuku upratovania a môžete sa spoľahnúť na profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť.

Ponúkame vám kompletné upratovanie:

  • interiérov administratívnych priestorov, prevádzok a kancelárií
  • domácností
  • spoločných priestorov bytových domov
  • prevádzkových priestorov
  • ubytovní
  • žehlenie

Cenník

Dôležitá je konzultácia priamo v objekte upratovania. Prispôsobíme na mieru zoznam úkonov. Následne vám pripravíme cenovú ponuku upratovania a môžete sa spoľahnúť na profesionálnu starostlivosť o vašu domácnosť.

Pre zaslanie cenovej ponuky stačí zaslať email na ........................uvedením služieb, o ktoré máte záujem. Následne Vás budeme kontaktovať, dohodneme si termín obhliadky priestoru a na jej základe Vám pripravíme cenovú kalkuláciu.

Alebo nás môžete kontaktovať priamo na kontakt: 0908173857

Second Life Care k. s.
Hlavná 116
919 21 Zeleneč
www.secondlifecare.sk
www.zuhause-betreuen.info

Niekoľkokrát testované & ocenené Second Life Care K. S. bola udelená v rokoch 2015 & 2017 & 2019, dôveryhodná spoločnosť!

Certifikát 1 Certifikát 2 Certifikát 3 Certifikát 4